Loft 22m2

Predané

Dizajnový dvojizbový byt v novostavbe MANHATTAN, zariadený a premyslený do posledného detailu. V prípade Loftu 22m2 sú všetky slová zbytočné. Pozrite sa radšej sami.

Fungujúci ako celok

Hoci sa malý priestor môže bežne zdať ako nevýhoda, v tomto projekte sme z nej urobili najväčšiu prednosť. Obmedzenia sme zobrali ako výzvy a vznikol praktický, dobre vyzerajúci dvojizbový byt. Nájdete tu všetko, čo k životu potrebujete: kuchyňu, jedáleň, obývačku, spálňu s veľkou posteľou. A tiež zopár vychytávok, ktoré k životu nepotrebujete, ale chcete ich.

Pekný? Hlavne praktický

Krásny interiér je fajn vec. Loft 22m2 má však aj niečo oveľa dôležitejšie - praktickosť. Budete prekvapení množstvom vecí, ktoré sa do tohto bytu dokážu schovať. Všetky skrine a úložné priestory sme si navrhovali a vyrábali sami na mieru, vďaka čomu sme dokázali vyžmýkať z každého centimetra štvorcového maximum. A bez toho, aby sme stratili čo i len kúsok vzdušnosti loftu.
Pekný? Hlavne praktický
Veľkú závesnú sieť, z ktorej si môžete pozrieť na plátne obľúbený film, alebo vymlátiť dušu z kamaráta vo videohre. Magnetickú stenu. Priemyselné svetlá. A dokonale hladkú betónovú pracovnú dosku v kuchyni.
Pekný? Hlavne praktický

Loft bol úspešne prenajímaný pomocou služby Airbnb a má veľký príjmový potenciál. Ak chcete vedieť viac, napíšte nám.

The LOFT

Život na Manhattane?

Nie, v Bratislave. Teda, v bratislavskom Manhattane. Pozrite sa, že lokalita skutočne stojí zato.

Zakričte na nás

Chcete sa niečo opýtať? Dohodnúť si stretnutie? Prísť sa pozrieť do niektorého z našich priestorov? Napíšte nám.