O nás

Už viete, že žijeme pre industriálne stavby. A teraz nás spoznajte.

Dalibor Kišš

Odborník na všetko technické. Plánuje výstavbu, na všetko dozerá a odpovie na vaše technické otázky. Naša kotva s realitou.

Eleonóra Klinková

Finančná a administratívna hlavička. Kerberos strážiaci pokladňu, ale inak najmilšia účtovníčka na svete.

Matej Erd

Lovec nových projektov a zapálený šíriteľ industriálneho štýlu. Stačí jeden rozhovor a industriálne stavby si zamilujete rovnako ako on.
„Vieme, že na Slovensku sú ľudia, ktorým záleží na tom, aby ich bývanie malo dušu.“

Revitalizácia priemyselných stavieb je pre nás viac ako len koníček. Pevne veríme, že najlepším spôsobom, ako ochrániť naše architektonické pamiatky, je ich využívanie aj do budúcna. Ak v nich budeme znova žiť a pracovať. K ich obnove však pristupujeme s citom a vždy zachovávame čo najviac z pôvodného rázu stavby. Sami sa podieľame na každej prestavbe – s rukami až po lakte v betóne, aby sme si boli istí, že všetko bude podľa našich predstáv. Aby sme sa uistili, že spolu s duchom zachováme aj modernosť a pohodlie bývania.

Je nám úplne jasné, že industriálne stavby a bývanie v nich nie je pre každého.
Je pre tých, ktorí hľadajú viac ako len miesto, kde prespať. Ktorí hľadajú kvalitu. Dušu. Neopakovateľnú jedinečnosť. Ktorým záleží na detailoch a všetko to robia pre seba. Pretože vo vnútri vedia, že inak bývať nedokážu.
Poznáme to veľmi dobre. Sami sme presne takí.

Poctivý industriálny štýl je jednoducho našou cestou. Lepšie ako ktokoľvek vieme, že správne zrevitalizovať stavbu je štyrikrát náročnejšie, ako postaviť niečo nové. Citlivo zbúrať to, čo musí padnúť, bez poškodenia toho, čo zostáva stáť. Využívať pôvodné postupy, pracovať s pôvodnou architektúrou a všetko pripravovať na mieru každého priestoru nie je jednoduché ani lacné. Ale keď potom vstúpite na dané miesto, je vám jasné, že sa to oplatilo. Výsledkom je priestor, ktorý už nikto nikdy nedokáže zopakovať.

Hľadáte niečo také?
Poďte s nami.

Prečo to robíme inak?

Máme vzťah k technickým pamiatkam.
Nie je nám jedno ako dopadli industriálne objekty na Slovensku.
Chceme aby tu aj po nás niečo jedinečné ostalo.
Každý objekt, stavba a projekt majú svoj skrytý historický príbeh.
Industriálne stavby

Zakričte na nás

Chcete sa niečo opýtať? Dohodnúť si stretnutie? Prísť sa pozrieť do niektorého z našich priestorov? Napíšte nám.